W czasie ciąży przyszła mama przeżywa niezwykłe chwile. Radości i troski. Zachwytu i niepokoju. To też szczególny czas dla maleńkiej istoty rozwijającej się w brzuszku mamy. Obydwoje potrzebują spokoju i relaksu, chcą czuć się bezpiecznie i szczęśliwe. Kobieta w tym czasie chce być również piękna i zadbana. Zabieg „PIĘKNA MAMA – 4 gesty naturalnego piękna dla przyszłej mamy” powstał z myślą o tych kobietach, które chcą cieszyć się czasem oczekiwania na swoje maleństwo. Zabieg przygotowuje ciało na nadchodzące zmiany, dostarcza niezbędnych minerałów i witamin, koi i odżywia skórę. Pomaga zachować jędrność i elastyczność skóry, zapobiegając tym samym powstawaniu rozstępów. 4 gesty naturalnego piękna nie tylko odżywiają skórę, ale również pomagają uwolnić napięcie i się zrelaksować.

NASZE PRODUKTY UŻYTE PODCZAS ZABIEGU

Peeling mineralny dla ciała

kup teraz

Serum wzmacniające na uda, brzuch i biust

kup teraz

Kojąca maska algowa na brzuch i biust

kup teraz

Naturalny olejek ujędrniający

kup teraz

Pierwszy gest: MINERALNE OCZYSZCZENIE

Drugi gest: NATURALNE WZMOCNIENIE

Trzeci gest: BŁOGIE UKOJENIE

Czwarty gest: NATURALNE UJĘDRNIENIE I RELAKS

Kosmetyki wchodzące w skład zabiegu zostały przygotowane ze starannie dobranych składników w nurcie naturalnej, ekologicznej pielęgnacji. Dzięki temu zostają zaspokojone wszystkie potrzeby skóry przyszłej mamy z zachowaniem bezpieczeństwa rozwijającego się dziecka. WIERZYMY, ŻE NATURA MA WSZYSTKO CO POTRZEBNE DLA PIĘKNA PRZYSZŁEJ MAMY. Paulina Skóra – Kosmetolog, ekspert pielęgnacji, Kosmetyczka
Roku 2016. Posiada niemal 10‑letnie doświadczenie pracy w zawodzie. Prowadzi popularnego bloga Piękna Naturalnie, na którym propaguje autorską metodę konsultacji kosmetologicznej z holistycznym podejściem do podkreślania piękna. Pasjonują ją nowe substancje – jest cenionym konsultantem w zakresie składników kosmetycznych. Zapraszana do programów telewizyjnych dzień Dobry TVN i Pytanie na Śniadanie jako ekspertka urodowa.

Dodaj komentarz

avatar
wpDiscuz