Individual Beauty Therapy

Każda skóra jest inna i wymaga jedynej w swoim rodzaju pielęgnacji. Problemy cery są bowiem tak różne, jak różni są klienci gabinetów oraz klinik.Czy zatem jeden zabieg, jedna spójna linia profesjonalnych preparatów może pozwolić kosmetyczce podejść do każdego wyzwania pielęgnacyjnego i do każdej historii skóry w sposób całkowicie indywidualny?

NASZE PRODUKTY UŻYTE PODCZAS ZABIEGU

MLECZKO DO DEMAKIJAŻU TWARZY

kup teraz

MULTIAKTYWNY TONIK DO TWARZY

kup teraz

STYMULUJĄCY PEELING KWASOWY DO TWARZY

kup teraz

2-FAZOWE STYMULUJĄCE SERUM DO SKÓRY NACZYNKOWEJ

kup teraz

2-FAZOWE STYMULUJĄCE SERUM O DZIAŁANIU NORMALIZUJĄCYM

kup teraz

2-FAZOWE STYMULUJĄCE SERUM O DZIAŁANIU REWITALIZUJĄCYM

kup teraz

2-FAZOWE STYMULUJĄCE SERUM O DZIAŁANIU ANTI-AGING

kup teraz
Ciekawa i intrygująca idea zaproponowana przez Kosmetyczkę Roku 2017 – Monikę Hajdziony, stała się początkiem pracy nad serią Individual Beauty TherapyLaboratorium naukowo‑badawcze Bielenda Professional,we współpracy z najlepszą kosmetyczką w Polsce, stworzyło jedyną taką linię kosmetyczną na rynku. Pozwala ona, pod kątem każdego klienta oraz specyficznych problemów i potrzeb jego skóry, opracować indywidualny, ściśle do pasowany do niego program pielęgnacji w gabinecie oraz wspierającej ją opieki pozabiegowej w domu.
Sercem Individual Beauty Therapy jest zestaw czterech zaawansowanych preparatów w formie serum. Jest to serum anti‑agingowe, serum rewitalizujące, serum do cery problematycznej i serum na naczynka. Każdy z nich zawiera inny zestaw składników aktywnych – a sercem są naturalne substancje roślinne, które mają udowodnione działanie pielęgnacyjne. W serum anti‑agingowym zastosowany został ekstrakt z szafranu, olej z granatu oraz arcydzięgiel, które dopełnia kolagen i koenzym Q10. W serum rewitalizującym najważniejszą rolę odgrywa ekstrakt z kamelii japońskiej, opuncja figowa, ostropest, a także żeń‑szeń i elastyna. W formule serum normalizującego wykorzystano olej konopny i olej z rozmarynu, a także ekstrakt z cytryny i mięty. Natomiast serum do cery naczynkowej zawiera ekstrakt z kasztanowca, olej z nasion chia i pestek malin, a także witaminę C.
Preparaty są wzajemnie kompatybilne i mogą być ze sobą łączone w jedną ultrabogatą mieszankę – tak, aby stworzyć indywidualny kompleks pielęgnacyjny. Autorska esencja, przygotowywana tuż przed aplikacją, cechuje się ściśle określonym działaniem, precyzyjnym dopasowaniem do potrzeb skóry klientki oraz wysoką skutecznością.

Indywidualna terapia pielęgnacyjna jest więc teraz faktyczną, realną możliwością – szansą na zaproponowanie idealnie dopasowanego zabiegu.

Bo każdy człowiek to inna historia, inny charakter i inna skóra.

Krok 1:
analiza skóry klientki oraz dokładny wywiad dla określenia potrzeb i opracowania indywidualnej esencji
Krok 2:
peeling kwasowy, który nie wymaga neutralizacji
Krok 3:
przygotowanie esencji pielęgnacyjnej z wybranych rodzajów i ilości serum oraz aplikacja na skórę (masaż manualny lub ultradźwięki czy mezoterapia bezigłowa)
Krok 4:
nałożenie maski w kremie
Krok 5:
rekomendacja stymulującej pielęgnacji domowej

PORADY i WSKAZÓWKI DO ZABIEGU INDIVIDUAL BEAUTY THERAPY :
- BĄDŹ KREATYWNA.
- OMIJAJ SCHEMATY.
- PODĄŻAJ ZA KOMPASEM POTRZEB SKÓRY WE WŁAŚCIWYM KIERUNKU KOMPLEKSOWEJ PIELĘGNACJI.

IBT to indywidualizm pod każdym względem. Dobierasz koncentraty w formie 2‑fazowego serum w dowolnych połączeniach w zależności od potrzeb skóry, co daje kilkanaście różnych kombinacji. Możesz je łączyć między sobą i taką gotową kompozycje stosować bezpośrednio na twarz lub aplikować pojedynczo na skórę na zasadzie face‑mappingu w zależności od problematyki danej partii twarzy

Dodaj komentarz

avatar
wpDiscuz