Hydra-Hyal2 Injection

Nowatorski zabieg kosmetyczny, który zainspirowany został WOLUMETRIĄ – znanym z medycyny estetycznej zabiegiem modelowania konturu twarzy.

Zapewnia on nie tylko widoczną poprawę i utrzymanie naturalnego owalu, ale także wygładzenie zmarszczek
oraz długotrwałe nawilżenie skóry.

Głównym składnikiem kosmetyków wchodzących w skład linii Hydra-Hyal2 Injection jest kwas hialuronowy w dwóch postaciach – nisko- i wysokocząsteczkowej.

Zaawansowane formy kwasu hialuronowego działają na różnych poziomach głębokości skóry i zapewniają kompleksowe nawodnienie tych obszarów, które najbardziej tego potrzebują. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy (LMW) przenika przez warstwę rogową naskórka, dzięki czemu aktywuje procesy biochemiczne w głębszych warstwach skóry. Przede wszystkim jednak zapewnia on prawidłowe nawilżenie skóry na poziomie epidermalnym oraz dermalnym. Odpowiednie przenikanie niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego zastosowanego w preparatach Hydra-Hyal2 Injection wspierane jest przez hydrolizowane glikozaminoglikany (HGAG) – transepidermalne promotory wchłaniania składników aktywnych. Natomiast wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy (HMW) pozostaje na powierzchni skóry, gdzie tworzy warstwę okluzyjną, zapewniając tym samym odpowiedni stopień nawilżenia. Powstały na powierzchni skóry hydrofilm zabezpiecza ją przed utratą elastyczności i chroni przed czynnikami zewnętrznymi.

W programie pielęgnacyjnym Hydra-Hyal2 Injection wykorzystano również wyjątkowy, naturalny heksapeptyd Argireline™ o właściwościach podobnych do toksyny botulinowej.

Jego zadaniem jest redukcja i zapobieganie tworzenia się nowych zmarszczek mimicznych. Argireline™ to neuropeptyd, który stanowi doskonałą alternatywę dla toksyny botulinowej – stosowanej powszechnie w medycynie estetycznej – ponieważ jego działanie jest delikatniejsze i bezpieczniejsze. Blokuje on uwalnianie neuroprzekaźnika i obniża intensywność oraz częstotliwość mikroskurczów mięśni mimicznych.

Innowacyjny zabieg Hydra-Hyal2 rekomendowany jest dla każdego typu cery. Efektem zabiegu jest silne nawilżenie skóry, wygładzenie zmarszczek, regeneracja i odmłodzenie skóry, a także zauważalna poprawa owalu twarzy.

Zabieg Hydra-Hyal2 Injection można wykonać w dwóch wariantach z zastosowaniem 2w1 Fotonowego masażera ultradźwiękowego stosując 3,5% Hialuronowe serum do twarzy.

Dodaj komentarz

avatar
wpDiscuz

Najpopularniejsze wpisy

Sorry. No data so far.