Skuteczne zabiegi latem?

Wakacje to szczególny czas pielęgnacji skóry twarzy. Dzięki promieniom słonecznym dochodzi do efektywnej syntezy skórnej witaminy D, co gwarantuje nam świetne samopoczucie i udowodniony, zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Należy jednak pamiętać, że nadmierne kąpiele słoneczne oraz niedostatecznie chroniona i nawilżona skóra to częsta przyczyna oparzeń, przebarwień, podrażnień i wielu dysfunkcji z którymi później zmagamy się w gabinecie.

NASZE PRODUKTY UŻYTE PODCZAS ZABIEGU

ROZŚWIETLAJĄCO-OCZYSZCZAJĄCA MUSUJĄCA MASKA DO TWARZY Z GLINKAMI

kup teraz

DETOKSYKUJĄCO-OCZYSZCZAJĄCA MASKA MUSUJĄCA Z WĘGLEM AKTYWNYM

kup teraz

ROZJAŚNIAJĄCA MASKA W PŁACIE

kup teraz

REWITALIZUJĄCA MASKA W PŁACIE

kup teraz

NORMALIZUJĄCA MASKA W PŁACIE

kup teraz

REGENERUJACO-NAWILŻAJĄCA MASKA W PŁACIE

kup teraz

KOJĄCA MASKA W PŁACIE

kup teraz

AKTYWNY KONCENTRAT REGENERUJĄCY Z KRZEMIONKĄ ORGANICZNĄ

kup teraz

AKTYWNY KONCENTRAT UJĘDRNIAJĄCY Z KOLAGENEM I ELASTYNĄ

kup teraz

AKTYWNY KONCENTRAT PRZECIWZMARSZCZKOWY Z PEPTYDAMI

kup teraz

Dlatego eksperci Bielenda Professional proponują doskonały sposób na kosmetykę wakacyjną, podczas której najczęściej rezygnuje się z inwazyjnych procedur na rzecz skutecznych i bezpiecznych porą letnią zabiegów.

Przepisów na efektywne rozwiązania mamy wiele. Sugerujemy krótkie, bankietowe zabiegi. Wspaniałym sposobem będzie zastosowanie jednej z dwóch najnowszych Oczyszczających Bubble Mask: z glinkami lub z węglem aktywnym. Zarówno one, jak i wszystkie peelingi dostępne w naszej ofercie doskonale pobudzą mikrocyrkulację oraz przygotują skórę na przyjęcie składników aktywnych w najczystszej postaci. W zależności od potrzeb skóry, wykorzystać możemy 5 rodzajów Aktywnych Koncentratów: regenerujące z krzemionką organiczną, przeciwzmarszczkowe z peptydami, ujędrniające z kolagenem i elastyną, wygładzające z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym oraz do skóry pozbawionej elastyczności z roślinnymi komórkami macierzystymi. Wszystkie wymienione wyżej koncentraty z racji ich wysokiej specjalizacji, czystości oraz doskonałego składu – najczęściej używamy do mezoterapii mikroigłowej, ale nic nie stoi na przeszkodzie by sprytnie wykorzystywać je cały rok! Możemy wprowadzać je również manulanie; wykonując krótki masaż lub za pomocą sonoforezy. W celu zintensyfikowania penetracji składników aktywnych oraz uzyskania znakomitego efektu rekomendujemy użycie jednej z 6 dostępnych masek w płacie. Dla skór skłonnych do podrażnień – Kojąca Maska z ekstraktem z kwiatu wiśni, dla problematycznych, tłustych, mieszanych – Normalizująca Maska w Płacie z kwasem migdałowym. Na przebarwienia różnego pochodzenia – Rozjaśniająca Maska w Płacie z witaminą C i kwasem cytrynowym. Peptydy jako składnik silnie przeciwzmarszczkowy znajdziemy w Rewitalizującej Masce w Płacie, zaś skóra wymagająca regeneracji po nałożeniu jednej z dwóch masek – Regenerująco – Nawilżającej z ekstraktem ze śluzu ślimaka lub Napinającej Maski w Płacie poczuje natychmiastowe nawilżenie i złagodzenie podrażnień które mogą być spowodowane zabiegami intensywnego złuszczania lub innymi inwazyjnymi procedurami.

Pamiętajmy o prawidłowym zakończeniu zabiegu. Wybierzmy odpowiedni do skóry klienta krem do twarzy i pod oczy Bielenda Professional, nie zapominając o ochronie przeciwsłonecznej.

Dodaj komentarz

avatar
wpDiscuz